Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Aktualizacja GPR - nabór kart projektów rewitalizacyjnych

Data publikacji: 2018-11-02, Data modyfikacji: 2018-11-02
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z przystąpieniem do zmiany „Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Oświęcim na lata 2015-2025” od 6 do 20 listopada 2018 roku będzie miał miejsce nabór kart projektów przedsięwzięć rewitalizacyjnych.  Zgłoszenia nowego przedsięwzięcia, a także zmianę lub usunięcie zadania znajdującego się w obowiązującym GPR będzie można dokonać poprzez formularz dostępny online. Regulamin naboru przedsięwzięć rewitalizacyjnych stanowi załącznik do Zarządzenia nr 0050.185.2018 Prezydenta Miasta Oświęcim z dnia 31.10.2018 r. i jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta w zakładce Rewitalizacja oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Pełna treść wiadomości na: oswiecim.pl/?p=22373
UM Oświęcim, Źródło artykułu: um.oswiecim.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oświęcimski

  Powiat oświęcimski - powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Oświęcimiu. Należy do niego gmina miejska Oświęcim; gminy miejsko-wiejskie: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Zator; gminy wiejskie: Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

  Powiat oświęcimski to nie tylko obóz zagłady Auschwitz. Okazuje się, że oprócz Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau na terenie powiatu znajduje się wiele innych ciekawych miejsc. Zabytkowy zamek – pałac i ratusz w gminie Zator, kościół p.w. św. Marcina w Jawiszowicach czy pałac Radziwiłłów w Grojcu, to tylko niektóre z nich. Pasjonaci pszczelarstwa powinni także zajrzeć do pasieki i pszczelarskiego skansenu w Grojcu. Zgromadzono w nim zabytkowe ule i sprzęt do pozyskiwania miodu z różnych regionów Polski. Przyciąga również piękno natury, które można podziwiać, wybierając się na jedną z trzech tras rowerowych.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola