Belka
Czwartek, 28 Marca 2024   imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Oświęcim. Kolejny etap prac przy ulicy Kusocińskiego wymaga zmian w organizacji ruchu

Data publikacji: 2018-04-26, Data modyfikacji: 2018-04-27
A A AWydrukDrukuj  
 
    Zakład Budowalno- Inżynieryjny w Przeciszowie wykonawca przebudowy ul. Kusocińskiego informuje, że na kolejny etap prac wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.Wjazd będzie możliwy od ul. Bema i ul. Wróblewskiego. Inwestycja rozpoczęła się w połowie ubiegłego roku. Obejmuje wykonanie nowej nawierzchni, chodników, miejsc postojowych, oświetlania oraz przebudowę gazociągu i kanalizacji deszczowej. Po zakończeniu prac zostaną posadzone kwiaty i krzewy. Inwestycja, która kosztuje ponad 2,7 mln zł zakończy się pod koniec czerwca tego roku. Fot. Ulica Kusocińskiego I etap prac listopad 2017 r.  czytaj dalej

Pełna treść wiadomości na: 5283 at web.um.oswiecim.pl/oswiecim
UM Oświęcim, Źródło artykułu: um.oswiecim.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oświęcimski

Powiat oświęcimski - powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Oświęcimiu. Należy do niego gmina miejska Oświęcim; gminy miejsko-wiejskie: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Zator; gminy wiejskie: Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

Powiat oświęcimski to nie tylko obóz zagłady Auschwitz. Okazuje się, że oprócz Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau na terenie powiatu znajduje się wiele innych ciekawych miejsc. Zabytkowy zamek – pałac i ratusz w gminie Zator, kościół p.w. św. Marcina w Jawiszowicach czy pałac Radziwiłłów w Grojcu, to tylko niektóre z nich. Pasjonaci pszczelarstwa powinni także zajrzeć do pasieki i pszczelarskiego skansenu w Grojcu. Zgromadzono w nim zabytkowe ule i sprzęt do pozyskiwania miodu z różnych regionów Polski. Przyciąga również piękno natury, które można podziwiać, wybierając się na jedną z trzech tras rowerowych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola