Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie do udziału w XIII Pikniku Organizacji Pozarządowych

Data publikacji: 2018-08-20, Data modyfikacji: 2018-08-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Prezydent Miasta Oświęcim Janusz Chwierut oraz Starosta Oświęcimski Zbigniew Starzec zapraszają organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Oświęcimskiego do udziału w XIII edycji Pikniku Organizacji Pozarządowych w Oświęcimiu. Przedsięwzięcie zaplanowane jest na 22 września 2018 r. (sobota) w godz. 12:00-16:00 na oświęcimskim rynku i także w tym roku będzie miało charakter międzynarodowy, gdyż do udziału zostali zaproszeni goście z miasta Sambor na Ukrainie, które jest miastem partnerskim Oświęcimia. Spotkanie ma przyczynić się do przybliżenia działalności III sektora mieszkańcom powiatu, a tym samym będzie wydarzeniem promującym i sprzyjającym rozwojowi aktywności społecznej w Ziemi Oświęcimskiej. Organizacje pozarządowe chcące wziąć udział w Pikniku powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zapoznać się z regulaminem imprezy, które są dostępne na stronie www.oswiecim.pl. Wypełniony formularz należy dostarczyć na dziennik podawczy (pok. nr 1) Urzędu Miasta Oświęcim w terminie do 31 sierpnia 2018 r. Serdecznie zapraszamy!   Regulamin+zgloszenie2018 – plik .doc

Pełna treść wiadomości na: oswiecim.pl/?p=21235
UM Oświęcim, Źródło artykułu: um.oswiecim.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oświęcimski

  Powiat oświęcimski - powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Oświęcimiu. Należy do niego gmina miejska Oświęcim; gminy miejsko-wiejskie: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Zator; gminy wiejskie: Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

  Powiat oświęcimski to nie tylko obóz zagłady Auschwitz. Okazuje się, że oprócz Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau na terenie powiatu znajduje się wiele innych ciekawych miejsc. Zabytkowy zamek – pałac i ratusz w gminie Zator, kościół p.w. św. Marcina w Jawiszowicach czy pałac Radziwiłłów w Grojcu, to tylko niektóre z nich. Pasjonaci pszczelarstwa powinni także zajrzeć do pasieki i pszczelarskiego skansenu w Grojcu. Zgromadzono w nim zabytkowe ule i sprzęt do pozyskiwania miodu z różnych regionów Polski. Przyciąga również piękno natury, które można podziwiać, wybierając się na jedną z trzech tras rowerowych.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola