Belka
Sobota, 16 Stycznia 2021   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Fitness Oświęcim

 

Strefa Fitness S - Oświęcim
Obecnie już chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że aktywność fizyczna jest podstawą zdrowia,dobrego samopoczucia psychicznego fizycznego, kondycji – jak ładnej figury. Jeśli preferujesz indywidualną pracę nad swoim ciałem w przyjaznej , kameralnej atmosferze czeka na Ciebie profesjonalny sprzęt dobrany specjalnie do potrzeb Kobiet które pragną pracować nad swoim ciałem, a przy tym zrelaksować się i czerpać satysfakcję i inspirację do dalszych działań. 

Trening nie musi być nudny!

Aktywność fizyczna ma być dla nas przyjemnością, a przy okazji przynieść efekt zdrowotny. Każdy indywidualnie do swoich możliwości powinien dobrać taką formę wysiłku, która dostarczy niezapomnianych wrażeń, a także wspomoże nasze dążenie do zdrowia, m.in. poprzez optymalizację masy ciała. Treningiem pozwalającym zredukować zbędne kilogramy i wzmocnić cały organizm, jest właśnie trening CARDIO. Trening cardio, inaczej trening wytrzymałościowy lub tlenowy, jest najczęściej polecanym wysiłkiem dla osób odchudzających się. Może być stosowany praktycznie przez wszystkich, bez względu na wiek, płeć i poziom wydolności fizycznej. To doskonały sposób na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, dotlenienie organizmu czy też zwiększenie wydajności pracy serca i płuc.Warto wiedzieć, że proces ten odbywa się w warunkach tlenowych, czyli w miarę trwania treningu cardio i innych umiarkowanych, nieforsujących ćwiczeń. 

Kontakt

KONTAKT : 
32-600 Oświęcim - Za biblioteką "Galeria Książki"
ul. 3-go Maja 8 c
Tel: 507 489 831 
Godziny otwarcia : 
PN-PT : 10-21
SB : 10-13 
http://strefa-fitness.com.pl 

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oświęcimski

Powiat oświęcimski - powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Oświęcimiu. Należy do niego gmina miejska Oświęcim; gminy miejsko-wiejskie: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Zator; gminy wiejskie: Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

Powiat oświęcimski to nie tylko obóz zagłady Auschwitz. Okazuje się, że oprócz Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau na terenie powiatu znajduje się wiele innych ciekawych miejsc. Zabytkowy zamek – pałac i ratusz w gminie Zator, kościół p.w. św. Marcina w Jawiszowicach czy pałac Radziwiłłów w Grojcu, to tylko niektóre z nich. Pasjonaci pszczelarstwa powinni także zajrzeć do pasieki i pszczelarskiego skansenu w Grojcu. Zgromadzono w nim zabytkowe ule i sprzęt do pozyskiwania miodu z różnych regionów Polski. Przyciąga również piękno natury, które można podziwiać, wybierając się na jedną z trzech tras rowerowych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola