Belka
Sobota, 4 Maja 2024   imieniny: Florian, Malwina, Monika
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Nie pękaj! Chyba, że ze śmiechu! Wybierz się na występ kabaretu „Hrabi”!

Data publikacji: 2011-11-29, Data modyfikacji: 2011-11-29
A A AWydrukDrukuj  
 

Obok spotkania z artystami kabaretu „Hrabi" już od lat nie można przejść obojętnie... Dawka energii, jaką zapewniają, wydaje się być czymś wymarzonym w grudniowy wieczór. Już 2 grudnia 2011 roku warto udać się na godzinę 18:00 do Oświęcimskiego Centrum Kultury, by zobaczyć ich najnowszy program pt. „Savoir Vivre".

Kabaret „Hrabi" w mistrzowski sposób tworzą: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch. To wyjątkowe osobowości na scenie prezentują zawsze dowcip na najwyższym poziomie - inteligentny i pełen trafnych puent! Niezależnie od wieku - warto dać się im porwać. Szczegóły i mała próbka możliwości tego kabaretu na stronie OCK (http://www.ock.org.pl/Kabaret-Hrabi---w-najnowszym-programie-pt.-Savoir-Vivre--409.html).

 

Urszula Witek, Źródło artykułu: http://www.ock.org.pl/Kabaret-Hrabi---w-najnowszym-programie-pt.-Savoir-Vivre--409.html
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oświęcimski

Powiat oświęcimski - powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Oświęcimiu. Należy do niego gmina miejska Oświęcim; gminy miejsko-wiejskie: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Zator; gminy wiejskie: Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

Powiat oświęcimski to nie tylko obóz zagłady Auschwitz. Okazuje się, że oprócz Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau na terenie powiatu znajduje się wiele innych ciekawych miejsc. Zabytkowy zamek – pałac i ratusz w gminie Zator, kościół p.w. św. Marcina w Jawiszowicach czy pałac Radziwiłłów w Grojcu, to tylko niektóre z nich. Pasjonaci pszczelarstwa powinni także zajrzeć do pasieki i pszczelarskiego skansenu w Grojcu. Zgromadzono w nim zabytkowe ule i sprzęt do pozyskiwania miodu z różnych regionów Polski. Przyciąga również piękno natury, które można podziwiać, wybierając się na jedną z trzech tras rowerowych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola