Belka
Piątek, 23 Maja 2025   imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Oświęcim. Ponad 10 tys. polubień na Facebooku

Data publikacji: 2018-01-11, Data modyfikacji: 2018-01-13
A A AWydrukDrukuj  
 
 Oficjalny funpage miasta Oświęcim na Facebooku ma ponad 10 tys. polubień.  Użytkownicy bardzo wysoko oceniają też miasto, które otrzymało 4,5 pkt. w 5 stopniowej skali. To bardzo dobry wynik w porównaniu z innymi samorządami w powiecie czy regionie:  gmina Oświęcim - ok. 750 użytkowników, Kęty - ok. 3 tys., Powiat Oświęcimski - ok. 2,5 tys. Chrzanów - ok. 3 tys., Andrychów - 4,5 tys., Wadowice - ok. 3,2 tys., Nowy Sącz – 5,5 tys. Adres funpagu: https://www.facebook.com/MiastoOswiecim Ponadto miasto Oświęcim jest też obecne na innych najpopularniejszych portalach społecznościowych: Instagram: https://www.instagram.com/oswiecim_pl #Oświęcim Twitter: https://twitter.com/MiastoOswiecim Youtube: https://www.youtube.com/user/OswiecimMiastoPokoju czytaj dalej

Pełna treść wiadomości na: 5094 at web.um.oswiecim.pl/oswiecim
UM Oświęcim, Źródło artykułu: um.oswiecim.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oświęcimski

Powiat oświęcimski - powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Oświęcimiu. Należy do niego gmina miejska Oświęcim; gminy miejsko-wiejskie: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Zator; gminy wiejskie: Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

Powiat oświęcimski to nie tylko obóz zagłady Auschwitz. Okazuje się, że oprócz Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau na terenie powiatu znajduje się wiele innych ciekawych miejsc. Zabytkowy zamek – pałac i ratusz w gminie Zator, kościół p.w. św. Marcina w Jawiszowicach czy pałac Radziwiłłów w Grojcu, to tylko niektóre z nich. Pasjonaci pszczelarstwa powinni także zajrzeć do pasieki i pszczelarskiego skansenu w Grojcu. Zgromadzono w nim zabytkowe ule i sprzęt do pozyskiwania miodu z różnych regionów Polski. Przyciąga również piękno natury, które można podziwiać, wybierając się na jedną z trzech tras rowerowych.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola