Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wywiad z Ocalałymi z obozów w Auschwitz i Auschwitz-Birkenau

 
Wywiady w tym filmie zostały przeprowadzone w kwietniu 2013 r. z Ocalałymi więźniami obozów koncentracyjnych Auschwitz i Auchwitz-Birkenau. Sfilmowane rozmowy o doświadczeniach niezwykłych ludzi, byłych więźniów Auschwitz i Auschwitz-Birkenau inspirują nas do pracy na rzecz tworzenia lepszego świata. Wywiady zostały sfilmowane po konferencji, która odbyła się w Oświęcimiu, w której to Ocaleni spotkali się z przedstawicielami Fundacji Zdrowia dr Ratha aby zaplanować cele na rzecz Ruchu Życia. www4.dr-rath-foundation.org/THE_FOUNDATION/movement_of_life/index.html W celu uzyskania szerszych informacji na temat osób, które przeżyły i rozwoju Ruchu Życia polecamy ten film: youtube.com/watch?v=-GoThbEwCLI Prosimy odwiedzić stronę Ruchu Życia na movement-of-life.org/ i wsparcie naszego wezwania do Ruchu Życia na movement-of-life.org/takeaction

 


RathFoundation
 
Data pliku video: 2014-05-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oświęcimski

  Powiat oświęcimski - powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Oświęcimiu. Należy do niego gmina miejska Oświęcim; gminy miejsko-wiejskie: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Zator; gminy wiejskie: Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

  Powiat oświęcimski to nie tylko obóz zagłady Auschwitz. Okazuje się, że oprócz Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau na terenie powiatu znajduje się wiele innych ciekawych miejsc. Zabytkowy zamek – pałac i ratusz w gminie Zator, kościół p.w. św. Marcina w Jawiszowicach czy pałac Radziwiłłów w Grojcu, to tylko niektóre z nich. Pasjonaci pszczelarstwa powinni także zajrzeć do pasieki i pszczelarskiego skansenu w Grojcu. Zgromadzono w nim zabytkowe ule i sprzęt do pozyskiwania miodu z różnych regionów Polski. Przyciąga również piękno natury, które można podziwiać, wybierając się na jedną z trzech tras rowerowych.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola